8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nordborg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nordborg er to nye villaer kommet til salg: Egebjergvej 1 Svenstrup og Hellesøvej 41 Holm.
Egebjergvej 1, med sin imponerende størrelse på 314 m², byder på hele 13 rum. Denne store ejendom ligger på et vidtstrakt grundareal af 17.276 m². Ejendommen er udbudt til en pris af 4.995.000 DKK.
På Hellesøvej 41 Holm finder vi en villa på 148 m² med 5 rum. Denne ejendom rummer en mere beskeden, men stadig rummelig grund på 904 m². Villaen kan erhverves for 2.495.000 DKK.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.